Garnýže ano či ne?

Garnýže ano či ne?

Garnýže zastaralé nebo moderní?

 

Také patříte k těm, kteří přemýšlí nad tím, na co pověsit záclony a závěsy?

 Co třeba garnýže? Jsou garnýže přežitkem nebo se vrací zpět? To je otázka, kterou si lidé vybavující si své bydlení kladou. Garnýže si pořizují starší lidé do starých bytů, ale také mladí lidé  do velmi moderních bytů a domů. Záleží na provedení, typu čela, barvě či tvaru. Máte kuchyń ve starém designu, pořiďte si ve stejném stylu také garnýž.

 Dřevěné garnýže dokážou být velmi elegantím prvkem - vytvoří luxusní prostředí, ale také umí vytvořit záměrně "starý dojem"…

    Záclony a závěsy jsou zde totiž zpět, jako velmi krásný prvek, který vytvoří útulný domov. Stačí pouze vybrat z dnešní nepřeberné nabídky látek, i pouze látky totiž vaše bydlení zútulní..

 

Garnýže se dají vybavit jednou nebo až třemi kolejničkami, v plastových nebo dokonce v hliníkových drážkám,ve kterých “to potom jezdí jedna báseń”.

 

 A co materiál?

Na výrobu se používají kvalitní, moderní i zdobené materiály. Výroba garnýže může být ze dřeva, dřevotřísky, ale také z plastu. Garnýže se dají vybavit hliníkovými kolejničkami, mohou být vybaveny systémem FLIX, který umožní pověsit prádlo v úrovní očí. Nebo je možnost systému marathon, kde můžete záclony sundavat středem garnýže. V obou případech nemusíte lézt po schůdkách. Možností je spoustu..

Tak co dáte přednost žaluziím nebo si vytvoříte zajímavý a útulný byt nebo dům.. ??

 

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO