Duo rolety – ideální kombinace žaluzie a rolety

Rádi byste do svého domova použili netradiční stínící techniku, která je však zároveň moderní a stylová? Proč ne! V dnešní době to jde snadno a rychle třeba s duo roletami. Možná už jste někteří z vás o nich slyšeli, avšak co se za tímto názvem skutečně skrývá? 

Duo rolety – ideální kombinace žaluzie a rolety

Jedná se o málo známou stínící techniku, která je perfektní kombinací rolety a žaluzie. MM-Žaluzie Praha nabízí ve svém sortimentu dva základní druhy, které si pak dále můžete přizpůsobit látkami dle vaší potřeby:

  1. Prvním z nich je duo roleta s kastlíkem, která je vhodnější pro zakrytí větších ploch a montuje se do zdi nebo přímo stropu.
     
  2. Druhým je duo roleta bez kastlíku, jež je lepší pro menší okna a montuje se přímo na okně.

Výhodou duo rolet je nejenom jejich zajímavý vzhled, ale také má další skvělé vlastnosti. Těšit se tak můžete třeba na výbornou regulaci světla, kdy je možné dosáhnout až 0% propustnosti lamel, díky čemuž zabráníte vstupu světla i nadměrného tepla do místnosti. To oceníte zvláště v horkých letních dnech, protože můžete snadněji tepelně izolovat prostory vaší domácnosti a užívat si tak v nich i v létě pohodového pobytu.

Stejně tak se můžete radovat i z kvalitní ochrany proti zvědavým pohledům sousedů nebo třeba kolemjdoucích, které vám duo rolety zajistí dle vašeho přání.

Zvažujete, že byste duo rolety umístili do koupelny, ale obáváte se vlivu vlhkosti? To vás zajisté potěší informace, že se jedná také o ideální řešení do vlhkých prostor za použití vhodné látky. V naší nabídce je 33 různých barevných odstínů k výběru, mezi kterými jsou také k volbě nehořlavé materiály, které využijete třeba skvěle v kuchyni.

A říkáte si, jak to je s ovládáním a údržbou? Ovládání duo rolety je velmi jednoduché – provádí se jemným řetízkem, který stačí zatáhnou dle potřeby. K údržbě vám pak stačí vlhký hadřík, kterým vše otřete. 

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO