Dřevěné žaluzie- univerzální a přitom krásné

Dřevo bylo a stále je velmi oblíbeným materiálem využívaným snad v každé domácnosti. Dřevo je velmi příjemný materiál nejen na omak, ale také vzhledově. V interiéru se jeví přirozeně a navíc se snadno udržuje.

Dřevěné žaluzie- univerzální a přitom krásné


Stromy poskytující dřevo na žaluzie jsou česká lípa a africký strom abachi. Jejich hlavními charakteristikami jsou jemnost a stabilita. Každá lamela je vyrobena z kvalitního dřeva bez suků, žaluzie tak působí luxusním dojmem hodným nejen do moderního interiéru bytu či domu, ale také například do kanceláří, nebo společenských místností, kde vytváří příjemnou atmosféru domova.

Dřevo je oblíbené nejen díky již zmíněným výhodám, ale také proto, že se dají zkombinovat téměř s každou barevnou kombinací i materiálem. Nemusíte se tedy obávat přílišných odlišností v interiéru. Dřevěné žaluzie sice neposkytují tak širokou škálu barev jako například žaluzie plastové, ale i u těch dřevěných je na výběr několik barevných odstínů lamel.

Kromě toho vaše volba také spočívá v tom, jak široké lamely si přejete. Jsou k dostání v šířce 25, nebo 50 milimetrů. Žaluzie se dají ovládat pouze manuálně pomocí šňůrky; absence dálkového ovládání však posiluje přirozenost vyzařující z tohoto typu stínění.

Dřevěné žaluzie (stejně jako žaluzie z jiných materiálů) se dají umístit nejen do oken, ale například také do zdi. Slouží pak k dočasnému oddělení místností a stává se také originálním prvkem oživujícím tyto místnosti.

Cena těchto žaluzií sice není z nejnižších, ovšem dojem, který vyvolávají, vám utracené peníze zajisté několikanásobně vrátí a vy své koupě rozhodně nebudete litovat.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO