Dejte sbohem prachu a špinavým žaluziím!

Již dlouho si lámete hlavou nad tím, jak správně udržovat žaluzie? Při každém úklidu si přejete, aby existoval jednoduchý způsob, jak vyčistit žaluzie od prachu a zároveň je zbavit i případných dalších nečistot? Pak jste narazili konečně na tu správnou radu.
 

Dejte sbohem prachu a špinavým žaluziím!

Jedním z opravdu oblíbených produktů z naší nabídky je totiž praktický čistič žaluzií, který se neztratí ve výbavě žádné domácnosti. Čistič žaluzií AirDuster funguje skvěle a můžeme vám jej jedině doporučit. Čistěte žaluzie rychle a bez námahy díky jedinečně snadnému ovládání tohoto čističe, stačí jej připojit k vysavači. 

Čistič žaluzií AirDuster je rotační kartáč, který po připojení k trubici vysavače můžete přiložit k žaluziím a pak už jen sledovat, jak prach mizí ve vysavači. Díky praktickému kartáči se veškerá smítka dostanou do vysavače, a tak si ušetříte i zbytečné trápení s prachem ve vzduchu. Díky tomu, že s tímto přístrojem čistíte hned několik lamel žaluzií najednou, takže ušetříte spoustu času a práce vás bude bavit víc než kdy dřív. Tento revoluční nástavec na vysavač ocení především lidé alergičtí na prach, jež mohou mít problém právě s prachem usazeným na lamelách žaluzií. Údržba žaluzií bývá pro mnohé oříškem a jakýmsi nutným zlem je pak stírání prach z každé jednotlivé žaluziové lamely zvlášť. Ulehčete si práci a uklízejte stínící techniku efektivně s čističem žaluzií AirDuster

Jelikož se nezaměřujeme pouze na montáž a údržbu žaluzií v Praze a okolí, můžete si u nás vybrat také z mnoha vychytávek spojených s okny, jakými jsou mimo tento praktický čistič také praktické a účelné okenní sušáky na prádlo. Pro Prahu a okolí zajistíme také zasklívání balkonů a již zmíněný servis žaluzií v Praze. A až si žaluzie od nás pořídíte, nezapomeňte na jejich pravidelnou údržbu a čištění, díky kterým vám stínící technika vydrží celé věky.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO