Chcete přírodní žaluzie? Volte bambusové.

Máte rádi inovace a sledujete nejnovější trendy ve výrobcích, co jsou na českém trhu? Pokud si aktuálně vybíráte nové žaluzie nebo rolety, tak vás v tom případě určitě zaujmou bambusové žaluzie, které jsou jedny z nejnovějších typů stínící techniky v Evropě. 

Chcete přírodní žaluzie? Volte bambusové.

V čem tkví výhody bambusového materiálu?

1) Tvrdý a pružný materiál

Je to to tak! Bambus je díky křemíku ve svém složení tvrdou a zároveň velmi pružnou travinou, která se dokonale hodí na stínící techniku. Bylo skutečně jen otázkou času, než se tato skvělá vlastnost dostane do povědomí lidí.

2) Vhodné i do vlhka

Bambusové žaluzie jsou vhodné i do vlhkých prostorů, jakými jsou například koupelna, WC nebo místnost s bazénem či vířivkou. Lamelám totiž zůstane při správném zacházení stejný tvar – nekroutí se a ani neohýbají.

3) Stylový vzhled

Co si budeme povídat, vzhledově se jedná o úžasný kousek, který dodá vaší domácností přírodní nádech. Jedná se totiž nejenom o ideální řešení pro zastínění místností vaší domácnosti, ale také o stylový doplněk stávajícího designu.

4) Dlouhá životnost

K velkým přednostem pak patří velmi dlouhá životnost a bezporuchovost bambusových žaluzií. A přiznejme si, kdo by to neocenil? Navíc díky mnohanásobnému válcovanému lakování s úpravou anti UV máte o stálou barevnost vystaráno. A hned je o spoustu starostí méně na další dlouhá léta pro vás i vaše potomky.

Bambusové žaluzie jsou vhodným řešením pro všechny druhy oken. Montáž se provádí buď do zasklívacích lišt, zdi nebo stropu. Díky tomu nemusíte žaluzie využít pouze na stínění, ale také jako designově příjemné oddělení jednotlivých částí místnosti. S ovládáním to není o nic těžší – vybrat si můžete z verze s řetízkem, šňůrkou nebo tyčkou.

Chcete svému bydlení dopřát přírodní vzhled a zároveň mít kvalitně zastíněné místnosti? Bambusové žaluzie budou nejlepší volbou.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO