Chcete jemné, ale účinné stínění? Zkuste baldachýn

Máte zájem o vzhledově jednoduchý, a přitom stylový stínící systém, který je zároveň velmi propracovaný? Zkuste baldachýn, který účinně brání průchodu nadbytečného slunečního světla.
 

Chcete jemné, ale účinné stínění? Zkuste baldachýn

Baldachýn neboli nebesa. Která malá holčička by po takové postýlce nebo zakrytí oken ve svém pokojíčku netoužila? A některým to určitě vydrželo až do dospělosti. Není se čemu divit – je to slušivá a elegantní dekorace do každého pokoje. Navíc velmi praktická. Pomůže se zastíněním slunečních paprsků, které, zvlášť v horkém létě, mohou být velmi nepříjemné.

I když jsou baldachýny vystavovány pravidelnému slunečnímu světlu, neztrácí svůj původní tvar a barvy vydrží po dlouhou dobu. Navíc poskytují až 95% ochranu proti škodlivému záření.

Ale pozor na použití při dešti – zde se ochrany nedočkáte. Baldachýny jsou určené primárně pro zastínění slunečních paprsků, s vodou si tak snadno neporadí, proto na to nezapomínejte.

Baldachýn, který u MM-Žaluzie nabízíme, je vhodný na otvory nebo okna, které mají na šířku maximálně 150 cm a na délku 600 cm, nebo do interiérů. Má dvě kolejničky propojené nosným profilem, ve kterém je zabudovaný protiskluzový suchý zip. Na ten se uchycuje vámi vybraná látka.
 

V nabídce MM-Žaluzie se můžete těšit na vzorníky látek:

  1. Berlin – Na výběr je 24 různých barevných variací, které mají odstíny červené, žluté, modré nebo třeba oranžové, vybere si skutečně každý
  2. Screen basic – čtyři přírodní odstíny
  3. PAP – tři přírodní odstíny

Zajisté vás také potěší, že montáž baldachýnu je velice jednoduchá a zvládne ji skoro každý. To samé platí o výměně látky – pokud budete chtít po čase změnit styl interiéru, není to žádný problém.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO