Braňte se proti hmyzu účinnými sítěmi

Jaro a léto jsou již za dveřmi a brzy nastane jeden z nejneoblíbenějších problémů spjatých s otevřenými okny. Je jím otravný hmyz. Chcete-li zabránit vniknutí nepříjemného hmyzu do vaší domácnosti, pak není jednodušší řešení, než zvolit praktické sítě proti hmyzu.

Braňte se proti hmyzu účinnými sítěmi

Hmyz láká především světlo, a tak při teplých letních večerech často najde cestu do vašeho pokoje, pokud máte zrovna otevřená okna. Větrání bez obav z hmyzu zařídí okenní sítě, která jsou přizpůsobeny tak, aby hmyz nemohl vniknout do vašeho domova. Sítě proti hmyzu do oken jsou vhodné právě pro letní období, jelikož jsou prodyšné a umožnují vám tak větrat dle potřeby, aniž by vás obtěžoval hmyz. 

Přemýšlíte nad tím, že do svých oken necháte nainstalovat sítě proti hmyzu v Praze, pak se spolehněte na naše služby. Ať už si vyberete sítě pevné, dveřní, rolovací nebo plisované, rozhodně nebudete litovat své volby. Konečně si v létě budete moci otevřít okno dokořán a nebát se brouků, včel či vos, které by narušili vaši domácí pohodu. Při výběru sítě proti hmyzu je potřeba dbát nejen na správný rozměr sítě, která bude pasovat na vaše okna, ale také na to, jakým způsobem bude síť fungovat. Rolovací sítě se mohou pohybovat nahoru a dolu, či do boku, proto jsou dobrou volbou, pokud nechcete mít síť stále spuštěnou. To oceníte především v zimě, kdy je riziko vletu hmyzu minimální. Nejen, že tyto sítě můžete mít klasické barevnosti, což je bílá, či hnědá barva, ale je možné ji upravit také do vzhledu dřeva.

Plissované sítě proti hmyzu lze také upravit protihmyzově i protipylovou úpravou. Barvu i provedení sítí proti hmyzu můžete konzultovat v naší vzorkovně. Objednejte si od nás montáž sítí proti hmyzu i různých druhů žaluzií v Praze a okolí.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO