Bezpečnostní žaluzie

Bezpečnostní žaluzie

Blíží se Vám podzimní dovolená? Připravujete na se zimní? Poradíme Vám, jak  bezpečnost nezanedbat, když necháte dům bez dozoru.

Dveře

Ve většině případů se zloděj dostane dovnitř dveřmi. Takže základ je mít bezpečné domovní dveře, kvalitní  zámek a hlavně kvalitní bezpečnostní kování, ale dobré je i investování do vchodových dveří s vícebodovým zámkem. Klíče můžete nechat u příbuzných nebo přátel pro případ, že se v bytě stane nepředvídatelná situace ,nebo klíče zapomenete.

Možná máte strach, že hodně bezpečné dveře zabouchnete a klíče Vám zůstanou z vnitřní strany. Musíte zvolit kování, které má zevnitř  ne klíč, ale zamykací knoflík! Jen tak se můžete uvnitř zamknout a nemusíte riskovat zapomenutí klíčů v zámku.

Okna

Klasická okna lze za pár vteřin vypáčit. Aby se to nestalo, poslouží bezpečnostní kování a zamykací kliky. Skvělým pomocníkem a bezpečnostním prvkem , ke kterým sedá dobře zvenku dostat, je fólie- pokud se někdo pokusí rozbít, okno zůstane rozbité sklo na fólii přilepené a tím se nevysype. Vedle obrany před vloupáním ,tak fólie chrání také proti zranění od roztříštěných střepů.

 

Venkovní Rolety a žaluzie

Předokenní rolety nejsou často uznávány pojišťovnami jako bezpečnostní prvek. Pouze jako jakýsi prvek navíc.A od toho jsme tu my. Mezi venkovními žaluziemi totiž existuje i bezpečnostní varianta a jmenuje se Titan.

 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO