Bambusové žaluzie vnesou exotiku do vašeho domu

Že je bambus pouze potravinou pro pandy? Ale kdepak, kromě bambusového nádobí i bytových doplňků můžete svůj domov ozvláštnit také s pomocí bambusových žaluzií. Čím je bambus tak výjimečný, že se z něj mohou vyrábět také žaluzie?

Bambusové žaluzie vnesou exotiku do vašeho domu

Je to travina, která je neskutečně pružná a přesto velice tvrdá. Je tomu tak díky obsahu křemíku a vzhledem k povaze a vlastnostem bambusu jsou bambusové žaluzie velmi vhodné i do prostorů s vyšší vlhkostí vzduchu. Tenké lamely z bambusu, které používají pro výrobu těchto žaluzií, mají hned několik pozitivních vlastností. Kromě toho, že jsou pružné a tvrdé, jsou také odolné, lehké a tenčí než lamely dřevěných žaluzií. Díky skvělým vlastnostem bambusu a lepení lamel j docíleno toho, že se lamely bambusových žaluzií nekroutí ani neohýbají.

Bambusové žaluzie mají zachovány klasické přírodní barvy dřevin a jsou lakovány tak, že je zajištěna jejich dlouhodobá stálobarevnost. Bambusové žaluzie nemusíte použít pouze jako stínící techniku na oknech, ale je možné je využít také k předělení místnosti, a to namontováním do zdi nebo do stropu. Montáž bambusových žaluzií v Praze je velice snadná.  Ovládání bambusových žaluzií se řeší buďto pomocí řetízku nebo tyčky a šňůrky a je velice snadné. Bambusové žaluzie jsou velice oblíbené pro svou dlouhou životnost, stálost, snadnou ovladatelnost i pro svou odolnost vůči vlhkému prostředí.

Pokud chcete vnést do svého domu nádech exotiky, pak jsou pro vás bambusové žaluzie jistě zajímavou volbou, a to nejen k zastínění, ale také například jako prostředek k předělení místnosti. Jsou vhodné do vlhkého prostředí, proto je například vhodné je použít v koupelnách, ale nejen tam. Žaluzie z bambusu jsou stylovým doplňkem každého interiéru a vyrábějí se ve dvou různých šířkách lamel 25 a 50 milimetrů, vybrat si můžete z různých typů ovládání a můžete se spolehnout i na jejich dlouhou životnost.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO