Bambusové žaluzie

Bambus je díky obsahu křemíku voděodolný, pevný a velice pružný materiál. Stejně tak jako dřevo, slouží jako mnohostranný materiál - například k výrobě nábytků, oblečení, nástrojů a papírů. Málokdo ale ví, že se z bambusu vyrábí také bambusové žaluzie.

Bambusové žaluzie

Pokud máte rádi přírodní a příjemný materiál, pak je bambusová žaluzie správná volba. Nejen že bambusové žaluzie skvěle vypadají, ale také z útulní jakýkoliv prostor vaší domácnosti. A nejen to. Hodí se také do vlhkého prostředí. Díky křemíku bambusová žaluzie nepřijme vlhko. Lamely jsou pružné, tvrdé a ošetřeny povrchově lakem. Další výhodou je, že bambusová žaluzie je lehká a při vytažení má menší štos lamel než dřevěná žaluzie.

Bambusové žaluzie se dají umístit nejen do stropu nebo do zdi ale také na okna. Hodí se k dřevěným oknům ale také k plastovým. Lamely se vyrábějí v šířce 25 a 50 milimetrů a stejně tak jako ostatní žaluzie se ovládají řtízkem. Pokud si vyberete bambusové žaluzie, uričitě nebudete litovat, i přesto , že pořizovací cena je vyšší než u hliníkových horizontálních žaluzií. Váš domov se stane velice útulným a budete mít blíž k přírodě.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO