Vertikální žaluzie

Spousta lidí má za to, že žaluzie vertikální patří především do kanceláře. Není tomu tak, tyto žaluzie tvoří velmi příjemnou atmosféru. Hodí se tedy i do obýváku, ložnice či dětského pokoje. Vybírat můžete ze široké škály barev. Najdete u nás jemné - elegantní - odstíny, a pro odvážnější máme v nabídce i spoustu pestrobarevných odstínů. Žaluzie vertikální nejsou jen látkové, ale také plastové i dřevěné. Tyto žaluzie nemusí být použity jen k zastínění, ale také k rozdělení místnosti. Žaluzie můžete stahovat několika způsoby. Buď na jednu stranu nebo na druhou stranu. Lze to ale udělat i tak, že půlku lamel stáhnete na jednu stranu a druhou půlku na druhou stranu. Můžete je ale nechat stáhnuté vprostřed. Záleží jen na Vás, jaký způsob ovládání žaluzie si vyberete.

horizontální dřevěné žaluzie

Vertikální žaluzie jsou dokonalým výrobkem jako dekorace, ale i stínění. Vertikální žaluzie se řadí mezi moderní a znamenité doplňky, a jsou velmi variabilní. Tyto žaluzie mohou být v interiéru účelné a velmi dekorativní zároveň. Jsou vhodné na řešení interiérů škol, ordinací, sálu a jiných prostor. Nahradí tak i klasické záležitosti, například závěsy nebo záclony. Nabízíme velice rozsáhlou škálu barev a materiálů. Díky více variantám montáže a ovládání, typům zastínění, najdou umístění vertikální žaluzie v domácnostech a tvoří tak příjemnou atmosféru Vašeho domova. Vertikální žaluzie se dají použít všude tam, kde je potřeba předělit místnost nebo zastínit velké plochy. Výběr látek na vertikální žaluzie je pestrobarevný a není nutné použít klasické látky, ale i látky se vzory, které jsou vhodné do domácnosti. Vertikální žaluzie objednávejte od MM-ŽALUZIE.

 

Pohodlí, dekorace, funkce a zastínění – toto jsou důležité vlastnosti, které rozhodují při nákupu žaluzií. Vertikální žaluzie mají jedinečnou schopnost a to, že dokážou zastínit velkou plochu a pomocí naklápěním lamel dosáhneme lehkého průsvitu světla, či zastínění.

Díky vertikálním žaluziím se může místnost s prosklenou plochou proměnit v útulný interiér. Nejedná se především o kanceláře (jak se klienti velmi často domnívají), ale při vhodně zvolené látce se může vybavit i obývací pokoj, ložnice, kuchyň či koupelna.

Poskytujeme velice pestrý výběr látek, a to jak barevně, tak i kvalitně a splníme Vaše požadavky při zařizování kanceláře, bytu, ale i zasedačky.

Vertikálními žaluziemi vyřešíme i stínění atypických prostorů, např. obloukovými nebo trojúhelníkovými tvary.

Dodáváme lamely s různými stupni  propustnosti světla. Díky nastavením jakékoliv polohy, jsou vertikální žaluzie skvělým doplňkem na regulování světla v místnosti.

Objednat montáž vertikálních žaluzií můžete po celé Praze a okolí.

Barvy můžete sladit v naší vzorkovně. Taky máme ukázky k dispozici online: látky.

 

Charakteristika vertikálních žaluzií

Tyto žaluzie nabízejí moderní zatemnění interiéru a možnost tradičního způsobu zastínění.

Dotvářejí eleganci domova a atmosféru pohodlí, a tvoří reprezentační prostory významných firem a zlepšují tím estetické cítění pracovního prostředí.

Vertikální žaluzie - látky

Vertikální žaluzie - plasty

Vertikální žaluzie - dřevo

látky plasty dřevo

Provedení profilů

Hliníkový profil bílé barvy:

Vertikální žaluzie - profil vysoký

Vertikální žaluzie - profil nízký

Klasický vysoký
45 x 35 mm
Zaoblený nízký
45 x 25 mm

Provedení lamel

U vertikálních žaluzií nabízíme výběr ze tří druhů lamel:

 • plast
 • dřevo
 • látka 


Látky

Charakteristika:

 • vedle klasických (Shantung, Roma, Itaca, …)nabízíme také látky vhodné k zatemnění obrazovek počítačů (Reflex 80, Reflex Hilite - 100% nehořlavý polyester)
 • nová kolekce obsahuje 90 látek různých barev a struktur (100% polyester, 100% skleněné vlákno, 55% bavlna + 45% polyester)
 • šíře 127 mm, 89 mm

Látky - vertikální žaluziePlasty

Charakteristika:

 • snadná údržba, omyvatelnost  
 • nepropustnost světla 100% 
 • ohnivzdornost M1 (French CSTB norm)
 • stálobarevnost 7-8 (TNO - Xeno test)
 • antistatičnost


Výběr lamel:

 • na objednávku dle katalogu LECLUYSE 
 • šíře 89 mm 
 • viz vzorník plastových lamel firmy ISOTRA s.r.o.

Plast - vertikální žaluzieDřevo

Charakteristika:

 • určeno jen ke stínění
 • stálobarevnost 
 • vysoká odolnost 


Výběr lamel:

 • šíře 127 mm  
 • viz vzorník dřevěných lamel firmy ISOTRA s.r.o. - výběr z 6 barev

Dřevo - vertikální žaluzie

Upevnění

Vertikální žaluzie - strop

Vertikální žaluzie - stěna

strop (pomocí klipu) stěna (pomocí konzoly a klipu)

Systém ovládání

 

Vertikální žaluzie - systém ovládáníMožnosti ovládání:

 • manuální 
 • elektro (dálkový ovladač, vypínač)

 

Atypická provedení

Naši partneři - http://viagra-cz.org

horizontální oblouk

ve dvou lištách Plafond

s kloubem

horizontální oblouk ve dvou lištách Plafond s kloubem

šikmá

vertikální oblouk

 

 
Vertikální žaluzie Omnika


 11_20022_241_0133_200_02
 
 
Vhodným výběrem lamel v líbivé barvě a dezénu můžeme vytvořit příjemný interiér také v privátní sféře. Snadno nastavitelné lamely dodávané ve dvou šířkách zaručují účinnou ochranu proti slunci bez toho, aby bylo zcela zamezeno přístupu denního světla. Jednoduchá údržba a možnost výběru několika typů ovládání povyšují vertikální žaluzie na ideální stínící produkt splňující náročné požadavky moderní doby. Dokonalé provedení horního profilu nabízí individuální řešení jeho upevnění na okno každého tvaru. Vertikální žaluzií je možné vytvořit také falešnou stěnu a rozdělit tak větší prostor.  
 
Látky:                                                                                                                                             

Bohatý výběr látek ve čtyřech cenových skupinách.  
Nulová cenová skupina – Tela, Uni Antares, Uni Supra, Uni Sunflex Uni Polyester Fiammato, FR, Spunglas Classic, Interloon Object, Jacquard.
První cenová skupina - Uni tretra cs, Pc Office, Jacquard stripe, Pearlished, Uni polaris, Viva plus, Office, Pearlished, Washi
Druhá cenová skupina – Triglas, Alustar Crepe, Uni BO F. R., Interloon, Transparent trevia cs, Uni Gloss, Ulustar ajour, Techno trevia cs, Washi
Třetí cenová skupina – Screen, Spunglas Schreen, Washi
3 +15% - Interloon Esprit, Interlon Flamé, Pap
3 +30 % - Sphere F.R. , Aluscreen
3+ 100% - Ecostyle

Profil:                                                                                                                                             

Barva: stříbrná, bílá
Typy: Standard, šikmina a Monocomand.
Ovládání: Standard i šikminy – řetízek/šňůra, Monocomand – monořetízkem (Lamely řetízkem nejen posouváte, ale také natáčíte, žaluzie je tedy bez šňůry)


© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO