Trhli jsme rekord v montáži žaluzií v Praze

Již poněkolikáté jsme se stali dodavatelem žaluzií do základní školy v Praze. Tentokrát si nás vybrala Základní škola Dr. Edvarda Beneše z Prahy 9 - Čakovice, které jsme dodávali 127 kusů žaluzií do všech učeben i kabinetů. 

Největší zajímavostí, na kterou jsme pyšní, a kterou rádi zmíníme, je expresní rychlost realizace této zakázky. Na dodání žaluzií nám čakovická základní škola dala pouze 5 dní - a náš šikovný tým to stihl dokonce o den dříve! No uznejte sami, namontovat žaluzie pro celou školu za den a půl pouze jedním technikem, to už se je čím chlubit, nemyslíte?

Tuto zakázku jsme vzali jako výzvu a troufáme si tvrdit, že jsme si s ní poradili jako správní odborníci. Vše proběhlo bez problémů a žaluzie již plně slouží svěmu účelu.

Hlavní prioritou je pro nás samozřejmě kvalitně odvedená práce. Rolety a žaluzie po Praze i okolí dodáváme již přes 18 let. Za tu dobu máme tisíce spokojených zákazníků z řad škol, firem, ale i rodinných domů či bytů. Naší specializací jsou především stínící doplňky do interiéru, ale objednat si u nás můžete i jakékoliv venkovní stínění. Pokud si nejste jisti, jaký typ stínění bude pro Vás ten pravý, velmi rádi se s Vámi potkáme na naší provozovně – MM-žaluzie Praha 9. U dobré kávy či čaje s Vámi projdeme nabízené druhy stínění a potažmo výhody i případné nevýhody jednotlivých typů. Osaháte si jednotlivé materiály, vyberete barvu, která bude lahodit Vašemu oku. Spočítáme vám konečnou cenu a dodání od nás budete mít zdarma!

Expresní dodání umíme realizovat všem! Pokud tedy vybíráte nové žaluzie či rolety, neváhejte se na nás obrátit. Své nové žaluzie můžete mít doma již do 5 dnů od objednání.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO