Bambusové žaluzie

Bambus je travina, která je neobvykle tvrdá a zároveň pružná. Je to tak díky křemíku, který bambus obsahuje. Díky tomu je žaluzie vhodná i do vlhkého prostoru. Tyto žaluzie montujeme nejen do zasklívacích lišt, ale také do stropu nebo do zdi. Mohou se tedy použít nejen jako stínící technika, ale také k rozdělení místnosti. Pro žaluzie bambusové se používají užší lamely než pro žaluzie dřevěné. Lépe se tedy ovládají a po vytažení mají menší štos. Na výběr máme lamely 25 i 50.

Bambusové žaluzie jsou jedny z nejluxusnějších prvků stínění. Bambus – travina, která má neobvyklé vlastnosti a používá se k výrobě podlah, nábytků, a nyní také na výrobu žaluzií. Bambus má značný obsah křemíku a tím pádem je neobvykle tvrdý a pružný. Materiál je vhodný především k použití v teplotně nestabilních, ale větraných prostorech a ve vlhkém prostředí (tj. koupelny, vnitřní bazény, zimní zahrady apod.).

Objednat montáž bambusových horizontálních žaluzií můžete po celé Praze a okolí.

Barvy můžete sladit v naší vzorkovně.


bambus_1_158_01

Provedení bambusových žaluzií

Tento typ žaluzii je určen jak pro montáž na všechny typy oken, tak jako předěl místnosti do stropu nebo zdi. Ovládání žaluzií pomocí řetízku nebo tyčky a šňůrky je velmi jednoduché a pomocí převodovek se ovládají velmi snadno. Lamely jsou v šíři 25 mm a 50mm. Boční strunové vedení slouží k fixaci na výklopném rámu. Komponenty jsou vybrány na dlouhou životnost a skvělou funkci.


Ovládání řetízek

  • Typ EURO 25
  • Typ COMFORT 25
  • Typ COMFORT 50


Ovládání šňůra a tyčka

  • Typ ELEGANT 25
  • Typ ELEGANT 50
  • Typ ISO 25
  • Atypické tvary
  • Technické informace


Materiál pro výrobu bambusových žaluzií

Na výrobu bambusových žaluzií se používají tenké lamely (tenčí než lamely u dřevených žaluzií), jsou pružné, tvrdé, lehké a odolné. Bambusové žaluzie jsou spojeny lepením – spárovky. Díky lepení docílíme max. stálosti tvaru. Tato lamela se proto nekroutí, neohýbá.

bambus_2_210

Barvy bambusových žaluzií

Bambusová žaluzie se užívá pro standardní dřeviny a nenasává mořidla. Pomocí několika násobnému válcovanému lakování s úpravou ,,anti UV“ zajistí dlouhodobou stálou barevnost.

bambus_3-barvy_125

Ceny bambusových žaluzií

Ceník bambusových žaluzií  se bohužel neprovádí – kalkulace je prováděna individuálně a to na základě parametrů skel, které se zadávají do naší kalkulačky žaluzií.

V případě zájmu o další informace se obraťte na naše tel. číslo +420 603 736 403.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO