Zastavte slunce dřív,než se dostane dovnitř

V létě jsem měli tolik práce interiérovými zakázkami ,že jsme museli venkovní stínění zastavit.Nyní opět obnovujeme a můžeme se pustit do práce.

 Od nového roku se zabýváme zakázkami menšího rozsahu do cca 12ks.Někdy jsme nemohli montovat vnitřní stínění i několik týdnů,pokud jsem dostali velkou zakázku a také se tím pádem vzhledem k velkému vytížení výběrového řízení firem již neúčastníme.

 

Omezeli jsme také nabídku u žaluzií na žaluzii pouze Z 90 jelikož jsou nejoblíběnější a jiní jsme za poslední roky neprodali.

Venkovní žaluzie Isotra a rolety Isotra., jak už ostatně jejich samotný název vypovídá, umisťují na vnější stranu oken. Jejich hlavním úkolem je, aby při jejich stažení plně zatemnily interiér. Kromě toho, ale poskytují řadu dalších výhod, jako jsou ochrana před nevítanými návštěvníky; tento typ žaluzií a rolet je vyráběn z vysoce pevných materiálů, které jsou velmi odolné proti poškození, snížení hluku, který přichází z venku. Žaluzie a rolety Isotra vám zaručí klidný spánek, i když jsou Vaši sousedé velmi hluční. Velkou výhodou je také schopnost termoregulace, kdy v létě udrží interiér chladný, v zimě naopak brání teplu, aby z domu unikalo ven.Nabízíme je v provedení elektro na dálkové ovládání či ovládání maunální,toto provedení je však dnes už málo používané.Každý se chce užít ten komfort, s dálkovým ovládáním v ruce v křesle,nebo např.při odchodu z bytu či domu stačí zmáčknout ovládání a celý dům či byt se zavře.Také můžeme nabídnout wifi centrálu -propojení přes tablet či telefon.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO