Římské rolety

Římské rolety jsou nyni skvost..

Váš  interiér je vaše možnost ovlivnění detaily, který jej obzvláštní nebo zútulní , jako na příklad rolety. Lidé se stále myslí,že již v moderním bydlení nemají co dělat.To je velký omyl. Jsou opět tu a jsou skvělým doplňkem.Hlavně ty římské rolety

Římské rolety musí vaší místnosti  dodat potřebný komfort a ohromit návštěvu, jsou krásné a musí být perfektně namontované  s úžasným řasením. Někdo z Vás se určitě bojí, že také přinese nebezpečí v podobě požáru, když máte rádi atmosféru svíček. Ale když Vám vyberem ten správný materiál, bude nehořlavý. Dá se vybrat spousty a spousty vzorů barev látek jak pro římské rolety, ale také závěsy ze stejného materiálu.Váš interiér bude perfektní.Žaluzie Vám již stačit nebudou.

Staré časy jsou pryč..

Kde že jsou ty časy, kdy se dal sehnat jeden vzor látky .Dnes se nám výrobci  předhání v barvách , kontrastních vzorů, skvělých  střihů a ne úplně tradičních materiálů. Rolety, záclony a závěsy  průhledné nebo lehce-průhledné látky se dodatečně do-aranžují sepnutím,omotáním nebo použitím úvazků a hlavně výsledným žehlením.

 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO