Jak zařídit byt na pronájem

Jaký typ stínění do bytu na pronájem.

Pokud ještě nemáte byt na pronájem vybaven stínící techikou,zde je několik typů. Zamyslete se nad tím jaké stínění je jednoduché na ovládání.Mělo by být levnější, jednoduše vyměnitlené a lehce opravitelné.

Je třeba si uvědomit,že ne každý nájemník se bude chovat ke stínění hezky.Ve velké míře je po jejich odchodustínění poničeno. Za ty dlouhá léta praxe , už jsme to viděli mnohokrát.

Přetrhané řetízky,ulámané krytky,polámané lamely. Opravy u typu stínění jaký Vám doporučíme- vyjdou řádově na stokoruny.

A když na to to přijde,tak třeba 2-3 letech se dá za pár tisíc vyměnit stínění celé a připravit v pořádku pro dalšího třeba spolehlivějšího nájemnika.Stínění ač se to nezdá je vizitka bytu či dmo,který se chystáte pronajmout.

Už tušíte správně jsou to horizontální žaluzie. Plissé ,látkové rolety apod. moc s ohledem na cenu a servis nedoporučujeme.

Můžete použít také vertikální žaluzie,ale tam už musíte mít k nájemnci truchu důvěru.Jednotlivá látka se dá sice vyměnit,ale s mechanikou -dlouhou lištou už je to horší.

I když je pravda,že vertikální žaluzie Vám nahradí také záclony a byt bude útulnější-rozhodnutí je na Vás a my Vám v tom můžeme pomoci.

 

 

Jaký typ stínění pro nájemníky zvolíte?

 

 

 

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO